Dálkový ovladač na elektrická vozítka 2,4GHz Mercedes C63, Range Rover Velar, QLS-5688

Kód: L-3337
669 Kč 553 Kč bez DPH
Skladem
  • Náhradní dálkový ovladač pro elektrická autíčka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní dálkový ovladač pro elektrická autíčka Mercedes C63, Range Rover Velar, QLS-5688 a DMD-298.

Jak vybrat dálkový ovladač pro vaše elektrické vozítko?

Upozornění: Dálkové ovladače nejsou univerzální a kompatibilní se všemi elektrickými vozítky. K jednotlivým modelům elektrických vozítek jsou určité dálkové ovladače. Vyberte dálkový ovladač, který bude s vaším vozítkem kompatibilní:

  1. Porovnejte, zda je tvar a přední strana vašeho ovladače stejná jako u ovladače na našem e-shopu.
  2. Na zadní straně ovladače je označení typu ovladače, což je kombinace písmen a čísel. Pokud je toto označení stejné na vašem ovladači i na e-shopu, zvolíte ten správný dálkový ovladač pro vaše vozítko.
  3. V případě, že si nejste jistí výběrem dálkového ovladače, kontaktujte nás e-mailem. Abychom Vám mohli pomoct přiložte fotografie případně označení řídící jednotky autíčka. Jedná se o krabičku pod sedadlem nebo pod kapotou, do které jsou zapojeny konektory motorů, baterie atd. Označení může vypadat například takto: JR1758RX 12V, CSG4A, RX18 12V, SX1888 apod. Označení se může nacházet na přední straně jednotky případně z boční strany nálepkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkové ovladače
Záruka: 2 roky
Stav zboží: Nové
Věk: 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora Dálkový ovladač na elektrická vozítka 2,4GHz Mercedes C63, Range Rover Velar, QLS-5688 14.12.2021 19:28
Dobrý večer, mám dotaz jestli tento ovladač bude pasovat k auticku maserati alfieri, vypadá úplně stejně, jen bych chtěl mít jistotu. Děkuji za odpověď M. H.
Odpovědět