Importér a distributor hraček značky Mamido

Firma Mamido byla založena jako dovozce a distributor hraček. Během několika let jsme se stali jedním z předních importéru elektrických vozítek na Českém, Slovenském a Maďarském trhu. Postupně jsme rozšířili náš sortiment i o hračky dřevěné, plastové, plyšové a další. Po celou dobu našeho působení vybíráme produkty, které se vyznačují kvalitou, ale především schopností rozvíjet osobnost dítěte.

Obrazek1
Našim cílem je budování pozitivních vztahů se zákazníky a proto dbáme na komunikaci během celého jejich nákupu. Zároveň se snažíme o dodání zboží v co nejkratším čase, což nám umožňují skladové zásoby a skvělá organizace našich zaměstnanců.

Obrazek2

Spolupracujeme pouze se spolehlivými výrobci a profesionálními továrnami, což zajišťuje kvalitu našich výrobků. Garantujeme nejlepší podmínky spolupráce a atraktivní ceny. Všechny dětské hračky nabízené na našich webových stránkách mají příslušné certifikáty, schválení a označení CE, které zaručují bezpečnost používání. Naše společnost Mamido má oficiálně registrovanou ochrannou známku, díky které máme plnou kontrolu nad prodejem našich výrobků.

Obrazek3