Hračky pro nejmenší

Nejprodávanější

Lovení rybek (5)
399 Kč –35 %
Dřevěné rybičky v kyblíku
Skladem
R-ZDR.HP-5112
Původně: 399 Kč  (–35 %)
259 Kč
dřevěná naučná stavebnice s čísly (4)
499 Kč –32 %
Původně: 499 Kč  (–32 %)
339 Kč
lokomotiva domino (1)
650 Kč –25 %
Lokomotiva domino
2 - 5 pracovních dnů
R-ZKT.SC8321
Původně: 650 Kč  (–25 %)
489 Kč
172 položek celkem
Lovení rybek (5)
Bestseller
399 Kč –35 %
259 Kč
R-ZDR.HP-5112
lokomotiva domino (1)
Top
650 Kč –25 %
Lokomotiva domino
2 - 5 pracovních dnů
489 Kč
R-ZKT.SC8321
pol pl Osmiorniczka do kapieli Zabawka akcesoria ZA1552 11551 1
Top
480 Kč –21 %
379 Kč
J-ZA1552
Dětský suchý bazén šedý1
1 100 Kč –26 %
Dětský suchý bazén šedý
2 - 5 pracovních dnů
809 Kč
J-ZA3777
Vzdělávací zvonkohra pro batole1
Top
579 Kč
R-856
dřevěné puzzle farma (1)
220 Kč –46 %
119 Kč
J-ZA3597
Nahoru
Další produkty

V prvním roce života dělají děti rychlý pokrok. Dotýkat se, držet se, cítit, vidět a slyšet – všechny tyto dovednosti se postupně rozvíjejí, jsou testovány a rozšiřovány. Rodiče jsou ohromeni, když jejich potomci podniknou první kroky po pouhých asi dvanácti měsících, a tak přecházejí do dětství.

 První poutavé hry - Třetí měsíc s sebou přináší změnu od automatického uchopovacího reflexu k vědomému dotyku. Zde jsou jako hračky pro kojence ideální lehce uchopitelné předměty, jako jsou plyšové ručníky a plyšové hračky, měkké koule nebo kostky, stejně jako zábavná chrastítka a hračky. Dětské přikrývky nabízejí měkké podložky a jsou ideálně vybaveny různě strukturovanými povrchy, které dávají malým rukám něco k objevování. Herní oblouky s barevným vybavením vás povzbudí, abyste se dotkli a nabídli rozmanitou zábavu.

#ShowMore#

Vizuální zážitky- Kolem osmého a devátého měsíce dítě začne vědomě vnímat své okolí očima. Mobily fascinují a zklidňují hladkými pohyby a jemnými tóny.

Poutavé pohyby maličko se ze dne na den zdokonalují. Hra se stohováním kelímků, kostkami a velkými stavebními bloky podporuje koordinaci rukou a očí. Senzorické knihy, které lze číst a cítit společně s rodiči, nabízejí stimulaci na vizuální a hmatové úrovni.

Když se dítě stane batoletem, dosáhne se mnoho milníků ve vývoji. Tyto nové dovednosti jsou neustále školeny a rozšiřovány. Ideální dětské hračky pro tuto rušnou dobu splňují potřeby batole.

Propagujte motorické dovednosti-Kojenci a batolata testují své nově nabyté dovednosti s velkou radostí a v podstatě je neustále trénují. Interaktivní hračky s motorickými schopnostmi oživují a motivují tím, že nabízejí zábavné funkce a četné objevy. Tlačení, tahání, lepení a kladivo jsou skvělá zábava. Činnosti jsou často odměněny fascinujícími zvukovými efekty.

Uhasit nutkání k pohybu a naučit se chodit- V prvním roce života se u dětí probouzí ohromná touha pohybovat se. Prolézají a houpají se kolem všeho možného. Netrvá to dlouho a přicházejí první nemotorné krůčky učiněny k radosti rodičů. Hračky pro batolata jsou na to optimálně připraveny. Posuvné vozy trénují nohy, chodítka nabízejí podporu při cvičení. Pokud dítě již chodí o trochu bezpečněji, bude o to zábavnější, pokud bude moci používat roztomilé hračky s roztažným kolem. V dětství jsou zdokonaleny motorické dovednosti a pohyby. Na koních a houpacích zvířatech zažívá dítě rychlá dobrodružství a také trénuje koordinaci těla.

Organizovat a budovat- Malé děti milují používat své ruce a prsty k přiřazování objektů a uvedení systému do chaosu. Měli byste si proto hned vyzvednout vhodné dětské hračky. Mohou trávit hodiny hádankami a plug-in hračkami. Ti malí chtějí jít výš a výš se svými stavebními bloky. Ve střední velikosti se dřevěná hračka dokonale hodí do rukou batole. Složitost možných struktur je určena samotným dítětem. Jednoduché stavební bloky umožňují dětem představivost a kreativitu maximálně prostoru.