Dětské kuchyňky modré

Dětské kuchyňky modré | Mamido - Budíček pro malé kuchařské talenty

Vítejte v kouzelném světě dětských kuchyňek modré od Mamido, kde každá kuchyňka je navržena tak, aby otevřela dveře do světa kulinářské fantazie a dovedností pro vaše děti. Naše modré kuchyňky jsou nejen vizuálně atraktivní, ale jsou také plné funkčních prvků, které napodobují skutečné kuchyňské prostředí, od varných ploten po dřezy a otevírací skříňky. Toto jsou ideální prostředky pro rozvíjení kreativity, sociálních dovedností a jemné motoriky vašich dětí.

Naše modré dětské kuchyňky jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, což zaručuje, že vaše děti si mohou bezpečně hrát a učit se novým dovednostem. Každý model je navržen s ohledem na detail a funkčnost, což umožňuje dětem snadno se vcítit do role šéfkuchaře a užívat si hodiny zábavné a vzdělávací hry.

8 položek celkem
Dětská interaktivní kuchyňka modrá 3
1 879 Kč
R-008-938A
Kuchnia Aneks Kuchenny [36932] 1200
Předobjednávka
1 200 Kč –25 %
889 Kč
S-889-167
Dětská kuchyňka s potravinami a nádobím modrá01
2 190 Kč
J-ZA2196 NI
162053 detska kuchynka s troubou a doplnky modra
849 Kč
L-3468
dětská kuchyňka (1) J-ZA3547 NI
1995 velka detska kuchynka chladnicka trouba drez modra
2 290 Kč
R-ZDZ.WD-B23
  • Rozvoj kreativity a představivosti: Děti mohou experimentovat s různými pokrmy a představovat si, že vaří pro rodinu nebo přátele.
  • Vzdělávací hodnota: Učení se základům vaření a kuchyňské bezpečnosti v raném věku.
  • Sociální interakce: Podporuje hru více dětí, což pomáhá rozvíjet komunikační dovednosti a spolupráci.
  • Motorický rozvoj: Uchopování drobných předmětů a manipulace s nimi zlepšuje jemnou motoriku.

Dětské kuchyňky modré od Mamido jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí podpořit kulinářský zájem svých dětí a zároveň zajistit jejich bezpečnost a zábavu. Vyberte si z naší široké nabídky a dejte svým dětem možnost objevovat, učit se a růst prostřednictvím hry.

Pro překlad do slovenštiny nebo další specifické úpravy textu bych doporučil využít služeb profesionálního překladatele nebo nástrojů určených pro tento účel, abychom zajistili co nejpřesnější a nejvhodnější výsledek.