Dětské kuchyňky pro holky

Dětské kuchyňky | Mamido - Rozvíjejte jejich kulinářské dovednosti

Na Mamido jsme připraveni představit vám široký výběr dětských kuchyňek, které nejenže nabízejí zábavnou hru, ale také podporují rozvoj kulinářských dovedností vašich malých šéfkuchařů. V našem sortimentu naleznete kuchyňky ve všech stylech a provedeních, aby vaši kluci mohli předstírat, že vaří jako skuteční profesionálové.

Dětské kuchyňky jsou skvělým způsobem, jak zapojit vaše děti do světa vaření a kulinářského umění. Naše modely jsou designovány s ohledem na bezpečnost a vzdělávání, a zároveň jsou plné detailů a interaktivních prvků, které vašim klukům umožní hrát si a učit se základy vaření.

#showmore#

S dětskými kuchyňkami z Mamido budou vaši malí šéfkuchaři připraveni na kulinářská dobrodružství. Naše kuchyňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají detailní doplňky, včetně varných ploten, trouby, mikrovlnné trouby a dokonce i nádobí. Vaši kluci si budou moci hrát na přípravu pokrmů, vaření pro rodinu a vytváření vlastních receptů.

Dětské kuchyňky jsou ideálním dárkem pro malé nadšence vaření a budou je bavit hodiny a hodiny. Zároveň podporují rozvoj kreativity, motorických dovedností a sociální interakce, protože vaši kluci mohou hrát s přáteli nebo se vás zapojit do kulinářských dobrodružství.

Naše dětské kuchyňky jsou dostupné ve různých stylech, barvách a velikostech, takže si můžete vybrat tu nejlepší pro vaše děti. Ať už sní vaši kluci o tom stát se kuchařem, pekařem nebo restauratérem, naše kuchyňky jim pomohou rozvinout jejich vášeň pro vaření a kulinářské dovednosti.

Dětské kuchyňky na Mamido jsou kvalitní, bezpečné a plné zábavy. Podpořte jejich kulinářskou kreativitu a rozvoj s našimi skvělými kuchyňkami. Vaši kluci budou nadšeni možností vařit, pečit a tvořit vlastní pokrmy. Dejte jim šanci stát se malými šéfkuchaři a objevovat svět vaření s Mamido.

39 položek celkem
dětská dřevěná kuchyňka scandi01
2 659 Kč
J-ZA4126
Dětská dřevěná kuchyňka Amélie šedá1
3 900 Kč –16 %
3 249 Kč
L-15114
Velká dětská dřevěná kuchyňka s vybavením šedá01
1 919 Kč
J-ZA4829
Dětská dřevěná kuchyňka Lara šedá1
2 369 Kč
L-15560
Dřevěná Kuchyně Se Světelnými A Zvukovými Efekty R-ZDR.PH02D012.SZ
Kuchnia Aneks Kuchenny [36938] 1200 R-ZDZ.889-168-PINK
dětská dřevěná kuchyňka01 J-ZA3717
Dřevěná kuchyňka (1)
2 459 Kč
L-7688
Dětská kuchyňka Food Truck kufřík 1
319 Kč
R-ZDZ.008-919
Nahoru
Další produkty

Dětské kuchyňky pro kluky | Mamido 🍔 Najděte na Mamido dětské kuchyňky pro vaše malé kluky.

  • Podporuje rozvoj kulinářských dovedností.
  • Kreativní a vzdělávací zábava v kuchyni.
  • Dejte svým klukům šanci stát se malými šéfkuchaři.