Dětské kuchyňky pro kluky

Dětské kuchyňky | Mamido - Rozvíjejte jejich kulinářské dovednosti

Na Mamido jsme připraveni představit vám široký výběr dětských kuchyňek, které nejenže nabízejí zábavnou hru, ale také podporují rozvoj kulinářských dovedností vašich malých šéfkuchařů. V našem sortimentu naleznete kuchyňky ve všech stylech a provedeních, aby vaši kluci mohli předstírat, že vaří jako skuteční profesionálové.

Dětské kuchyňky jsou skvělým způsobem, jak zapojit vaše děti do světa vaření a kulinářského umění. Naše modely jsou designovány s ohledem na bezpečnost a vzdělávání, a zároveň jsou plné detailů a interaktivních prvků, které vašim klukům umožní hrát si a učit se základy vaření.

#showmore#

S dětskými kuchyňkami z Mamido budou vaši malí šéfkuchaři připraveni na kulinářská dobrodružství. Naše kuchyňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají detailní doplňky, včetně varných ploten, trouby, mikrovlnné trouby a dokonce i nádobí. Vaši kluci si budou moci hrát na přípravu pokrmů, vaření pro rodinu a vytváření vlastních receptů.

Dětské kuchyňky jsou ideálním dárkem pro malé nadšence vaření a budou je bavit hodiny a hodiny. Zároveň podporují rozvoj kreativity, motorických dovedností a sociální interakce, protože vaši kluci mohou hrát s přáteli nebo se vás zapojit do kulinářských dobrodružství.

Naše dětské kuchyňky jsou dostupné ve různých stylech, barvách a velikostech, takže si můžete vybrat tu nejlepší pro vaše děti. Ať už sní vaši kluci o tom stát se kuchařem, pekařem nebo restauratérem, naše kuchyňky jim pomohou rozvinout jejich vášeň pro vaření a kulinářské dovednosti.

Dětské kuchyňky na Mamido jsou kvalitní, bezpečné a plné zábavy. Podpořte jejich kulinářskou kreativitu a rozvoj s našimi skvělými kuchyňkami. Vaši kluci budou nadšeni možností vařit, pečit a tvořit vlastní pokrmy. Dejte jim šanci stát se malými šéfkuchaři a objevovat svět vaření s Mamido.

20 položek celkem
Dětská kuchyňka s potravinami a nádobím modrá01 J-ZA2196 NI
dětská dřevěná kuchyňka happy cooking09
3 690 Kč
J-ZA4129
dětská dřevěná kuchyňka scandi01
2 890 Kč
J-ZA4126
dětská dřevěná kuchyňka01 J-ZA3717
Dřevěná Kuchyně Se Světelnými A Zvukovými Efekty R-ZDR.PH02D012.SZ
Dětská interaktivní kuchyňka modrá 3
1 879 Kč
R-008-938A
velká dětská kuchyňka s příslučenstvím (1)
1 900 Kč –12 %
1 659 Kč
R-ZDZ.922-102
Dětská kuchyňka Food Truck kufřík 1
339 Kč
R-ZDZ.008-919
dětská kuchyňka (3)
1 779 Kč
R-ZDZ.889-211
162053 detska kuchynka s troubou a doplnky modra
849 Kč
L-3468
Nahoru
Další produkty

Dětské kuchyňky pro kluky | Mamido 🍔 Najděte na Mamido dětské kuchyňky pro vaše malé kluky.

  • Podporuje rozvoj kulinářských dovedností.
  • Kreativní a vzdělávací zábava v kuchyni.
  • Dejte svým klukům šanci stát se malými šéfkuchaři.