Dřevěný domeček pro panenky

Kód: L-5516
1 769 Kč 1 462 Kč bez DPH
Skladem - do 5 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný domeček pro panenky Villa Bianka s nábytkem 70 cm

Plně vybavený dřevěný domeček pro panenky je položka, kterou každá malá dáma musí mít ve svém pokojíčku. Hrát si na rodinu a s panenkami je oblíbenou činností malých dívek. Hračka umožňuje vytvořit vlastní neopakovatelný dům, který může dítě zařizovat podle svého vkusu. Konstrukce domečku je velmi promyšlená a chytrá. Domeček může být krásnou ozdobou pokojíčku malé princezny. Domeček vyniká moderním a reálným vzhledem a také bohatým vybavením.

Dispozice vily je následující:

- Přízemí , kde se nachází kuchyně a koupelna

- První patro s obývacím pokojem a schody vedoucími nahoru

- Podkroví s krásnou ložnicí s malou kolébkou a komodou

Všechny pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem. V přízemí, které je nejfunkčnější oblastí, se nachází kuchyně a koupelna. Z kuchyně můžete jít nahoru do obýváku, ideálního místa pro trávení volného času.

Podkroví je rezervováno pro krásnou ložnici s malou kolébkou a skříňkou. Z ložnice můžete vyjít na balkon, kde si můžete odpočinout a nabrat čerstvý vzduch.

Další výhodou je barevnost domečku, vše je ve stínech růžové. Možnost libovolného rozmístění nábytku rozvíjí představivost. Malá dívka se tak může hýčkat se svým domečkem.

Rozměry domečku:

70 cm x 62 cm x 27 cm

Rozměry krabice:

Domeček je podle doporučení výrobce určený pro děti, které dosáhly 3. roku věku. Prezentovaná sada je vyrobená z ekologického a pevného materiálu , kterým je dřevo. Jeho použití během realizace projektu značně zvyšuje bezpečnost a pohodlí při používání kuchyně pro malou holčičku, stejně jako trvanlivost a odolnost sady vůči poškození.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: