Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3422 hodnocení
5
3365x
4
26x
3
5x
2
3x
1
23x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MV Avatar autora Martin Vacata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2022
Rychlé dodání. Čekal jsem jestli přijde mail se změnou statusu. Místo toho přišlo zboží ... :-)
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2022
Vše ok, rychlost dodání. Obchod doporučuji.
K Avatar autora Klára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2022
KK Avatar autora Kateřina Kašpárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2022
Dobře
Avatar autora Jaroslav Šich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2022
PJ Avatar autora Pavlína Jančulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2022
IP Avatar autora Ilka Potůčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2022
W
N Avatar autora Nikola Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2022
Velmi rychle doručení akorát ten pošťák moc stim nezacházel moc dobře.. ale jinak jsme moc zpokojene
LD Avatar autora Lucie Dobešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2022
Rychlé doručení
VU Avatar autora Vitalia Uriadko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2022
LM Avatar autora Lenka Mejsnarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2022
DN Avatar autora Danuše Nociarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.7.2022
Dobre
Avatar autora Eva Šperlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.7.2022
LJ Avatar autora Lucie Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2022
Zboží dorazilo rychle, doprava za rozumnou cenu, pečlivě zabaleno. Perfektní, děkuji a doporučuji!
DB Avatar autora Dagmar Brodská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2022
rychle dodáno, dárek k narozkám
IZ Avatar autora Iveta Zdeňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
Rychlé dodání, spokojenost
E Avatar autora Erik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
JF Avatar autora Jindřiška Fousová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
I přes svátky byla baterie rychle dodána, přiměřeně zabalená. Ocenila bych přiložené info, jak zachovat její životnost (jak dlouho nabíjet apod.)
JL Avatar autora Jindřich Landa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
Avatar autora Jan Řípa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
Rychle dodání,spokojenost

Ovládací prvky výpisu

3422 položek celkem