Kreativní sada na výrobu přívěsků Udělej si sám Šablony Barvy ZA5208
Kód: J-ZA5208Detailní popis produktu
Vytvořte si své vlastní, osobité pohádkové přívěsky s naším kreativním setem pro malé umělce! Přenese vaše dítě do světa magie.
V sadě najdete 8 fantastických vzorů z gumy, zobrazujících oblíbené pohádkové motivy – od kouzelných zámků, přes víly až po čarodějnice na koštěti. Každý z těchto vzorů je nejen ozdobou, ale také skvělým polem pro kreativní zábavu!
Díky speciálním barvičkám (v 6 krásných barvách), které perfektně zapadnou do vylisovaných vzorů, je malování velmi snadné a zábavné. Barva nepřetéká přes okraje, takže dítě může vytvořit přesná a krásná díla, která potěší nejen ty nejmenší.
Součástí sady je také pinzeta, která usnadňuje aplikaci krystalků, jež každému projektu dodají lesk a kouzlo. Krystalky lze lepit na různá místa, takže každé dílo je jedinečné a originální. Nakonec může dítě připevnit ozdobené vzory na přiložené řetízky – perfektní způsob, jak vytvořit krásné přívěsky, které lze pověsit v pokoji, na batohu nebo je použít jako klíčenku.
Sada obsahuje:
- 8 gumových vzorů: víla, čarodějnice, princezna, duha, jednorožec, zámek, narval, kočár
- 6 barviček: fialová, hnědá, bílá, modrá, žlutá, červená
- pinzeta
- řetízky
- kamínky
Rozměry:
Každá šablona má podobnou velikost: cca 6 cm x 7 cm x 0,5 cm
Tato sada je nejen skvělou zábavou, ale také příležitostí k rozvoji výtvarných dovedností, trpělivosti a přesnosti. Děti budou hrdé na svá barevná a třpytivá díla a celý tvůrčí proces jim přinese spoustu radosti a uspokojení!
Náš kreativní set je zabalen do hezké, lákavé, dívčí krabičky, takže je ideální jako dárek.
Ve skladu Jokomisiada najdete mnoho různých kreativních výtvarných sad, které si vaše dítě zamiluje! Těšíme se na vás!
Doplňkové parametry
Kategorie: | Výtvarné a kreativní sady |
---|---|
EAN: | 5905258533780 |
Určení: | Pro holky |
Věk: | 3+ |
Hmotnost: | 0,2 kg |
Rozměry balení: | 24 x 19,5 x 4 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.