Krokodýl u zubaře - rodinná hra

Kód: R-ZGR.WS5320
539 Kč 445 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krokodýl u zubaře je vhodná hra pro všechny rodiny, které chtějí zažít skvělou zábavu.

Poutavá hra, která trénuje reflex, bystrost a pamět'.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra krokodýl u zubaře je skvělá, se kterou zažijete spoustu zábavy. Na chvíli si vyzkoušíte roli zubaře v ordinaci, kde váš pacient bude krokodýl s bolavými zoubky. Úkolem je najít bolavý zub, ale při hledání musíté být rychlí a obezřetní, protože krokodýl se vás bude snažit pokousat. 

Pravidla hry:
 
1. varianta "hra bolavý zoubek": zmáčkněte červené tlačítko - krokodýl má otevřenou tlamu a vy máte za úkol zjistit, který zoubek ho bolí. Opatrně přitlačte na zoubek, který myslíte, že ho bolí. Pokud to není on, zkuste jiný.. Pokud objevíte bolavý zoubek, krokodýl zavře tlamu! To znamená, že jste prohráli.
 
2. varianta "hra na reflex": zmáčkněte zoubek vyzařující oranžové světýlko - rychle přitlačte na zoubky, které se pořádně rozsvítí. Rychlost rozsvícení se bude zvětšovat. Pokud se rozsvítí dva či více zubu najednou, zmáčkněte jeden po druhém co nejrychleji dokážete. Pokud se 3x spletete, krokodýl zavře tlamu. Prohráli jste!
 
3. varianta "hra na paměť": zmáčkněte zoubek svítící zeleně - zapamatujte si svítící zuby. Krokodýl se vás zeptá "Why tooth hurts" (Který zoubek bolí?), přitlačte na zoubky které svítily. Pokud odpověď bude správná, můžete hrát opětovně. Postupně svítících zubů bude přibývat a čas, po který svítí, bude se zmenšovat. Pokud se spletete, krokodýl zavře tlamu. Prohrál jste!
 
  • Hra nevyžaduje baterie
  • Vhodná věková kategorie: 3+
  • Výrobek má evropský certifikát bezpečnosti CE.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Barva: Zelená
Stav zboží: Nové
Určení: Pro kluky, Pro holky
Věk: 3+
? Doporučený věk: 3, 4, 5, 6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: