Pyramidová otočná věž Duhový třídič puzzle 6 El
Kód: L-21058Související produkty
Detailní popis produktu
Otočná věž třídič je jedinečná hračka určená pro batolata, která teprve začínají objevovat svět kolem sebe. Tato interaktivní hračka, navržená s ohledem na vývoj dítěte, nabízí nejen zábavu, ale také vzdělávání.
Jejím hlavním cílem je rozvíjet manuální dovednosti a koordinaci ruka-oko u dětí. Dítě se učí uspořádat dílky věže ve správném pořadí - od největšího po nejmenší - a podle barev duhy. Tento proces rozvíjí nejen logické myšlení, ale podporuje také zrakové vnímání a schopnost rozpoznávat barvy a tvary.
Zajímavým prvkem je otočný sloup, který hře dodává dynamiku. Dítě díky němu může snadno umisťovat po sobě jdoucí dílky na vrchol věže a pak sledovat, jak samy padají do spodní části skládačky a otáčejí se kolem bílého spirálového sloupce.
Dílky věže mají tvar květin v různých barvách, což poskytuje další podnět k učení formou hry. Batole si tak může zdokonalit schopnost rozlišovat barvy a vypořádat se s různými výzvami, které skládačka představuje.
Hračka poskytuje nejen zábavu, ale také podporuje kognitivní a manuální rozvoj dítěte. Její rozměry (40 cm x 12 cm) jsou dobře přizpůsobeny malým ručičkám a podporují zkoumání a učení hrou. Umožňuje malému dítěti rozvíjet své dovednosti zábavným a interaktivním způsobem.
Rozměry hračky:
- 40 cm x 15 cm x 12 cm
- balení: 40 cm x 20 cm x 15 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: | Interaktivní hračky pro nejmenší |
---|---|
EAN: | 5905991036241 |
Určení: | Pro holky, Pro kluky, Pro nejmenší |
Věk: | 12m+ |
Rozměry: | 40 cm x 12 cm |
Počet dílů: | 6 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.