Soutěže

Soutěže

Pravidla soutěží na Facebookovém účtu mamido.cz
1. listopadu 2019

 

Organizátorem soutěže je Mamido toys s. r. o., sídlem Český Těšín, Hlavní třída 2020/28, PSČ 73701, ČR, vedená u Krajského soudu v Ostravě. Dále jen “mamido.cz” nebo “Mamido toys”.


  1. Pravidla soutěží pro Facebook
    Soutěže se může účastnit každý, kdo má Facebookový účet, je starší 18 let a má trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku.


Do soutěže se můžete zapojit přidáním komentáře pod soutěžní příspěvek, označením “Like” - “To se mi líbí” stránky ministerstvohraček.cz na facebooku, a jeho veřejným sdílením. Přesné pokyny naleznete v soutěžním příspěvku.


Soutěže se může zúčastnit každý soutěžící pouze jednou a jedním účtem na Facebooku. V rámci jedné soutěže má nárok na jednu výhru. Podezřelé anebo nepravé účty mohou být diskvalifikovány, stejně jako názvy účtů obsahující vulgární, urážlivé, neetické anebo nevhodné výrazy. Ze soutěže budou také vyřazeni účastníci, kteří budou jednat v rozporu se zákonem anebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s danou soutěží.


Společnost Mamido toys s.r.o. si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit, změnit její pravidla a nahradit ceny v soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě.
Účastníci soutěže se vstupem do ní zavazují dodržovat její pravidla a zároveň potvrzují, že tato pravidla splňují.
Výhry v soutěži a jejich počet bude určen ve vyhlášení příslušné soutěže na FB stránkách mamido.cz


  1. Výběr a vyhlášení výherce
    Výherce vybereme náhodným výběrem pomocí webové aplikace "https://commentpicker.com" nebo náhodným výběrem komentáře pod soutěžním příspěvkem.
    Výherce vybereme a vyhlásíme nejpozději do 7 dní od uvedeného data konce soutěže, jeho jméno oznámíme v příspěvku s vyhlášením výherce soutěže na Facebooku.


Výherce nás musí kontaktovat do 30 dní od vyhlášení soutěže způsobem stanoveným ve vyhlášení výherců, jinak výhra propadá pořadateli.
Výhru pošleme nejpozději do 7 dní od přihlášení výherce.
Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny s Facebookem a Facebook za ně neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoliv Facebooku.
V případě zapojení se do soutěže a případné výhry dáváte souhlas ke zveřejnění vašeho jména, příjmení a města.

7857-16_kuchynka-lussys-cook-world

 

 

Soutěžte s námi o zajímavé ceny! Hlídejte aktuálně probíhající soutěže a zapojte se. Vždyť kdo nehraje, nevyhraje!

Sledujte nás na facebooku, ať Vám už žádná naše soutěž neuteče!