Umělý vánoční stromeček borovice 180 cm + stojan

Kód: L-4992
1 309 Kč 1 082 Kč bez DPH
Skladem
  • Umělý vánoční stromeček
  • Poslouží mnoha generacím
  • Zelené větvičky jsou hustě umístěny a neohýbají se pod tíhou vánočních ozdob
  • Výška činí 180 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z roku na rok je stále více lidí přesvědčeno o umělém vánočním stromku. Důvodem je touha zachránit život vánočního stromku, který se po splnění jeho úkolu obvykle vyhodí, a také jednání v duchu myšlenky "méně odpadu". Umělý vánoční stromek lze bez problémů používat několik let a přitom slouží mnoha generacím.

Vánoční stromeček vypadá jako skutečná, přírodní borovice. Jehly jsou vyrobeny tak, aby se zabránilo náhodnému píchání - nejsou tvrdé, ale zároveň zůstávají tuhé. Zelené větvičky byly hustě umístěny, díky čemuž vánoční strom vypadá velmi esteticky. Jsou pokryty bílou barvou, která napodobuje sníh, což přispívá sváteční náladě ve vašem obývacím pokoji. Vánoční stromeček má modulární konstrukci.

Vánoční stromeček nejenže vypadá krásně, ale také je praktický. Umístěním na stabilní stativ stojí pevně na zemi, lze jej snadno přemístit do různých koutů vašeho bytu. Větvičky jsou tuhé a dobře zasazené, pod tíhou vánočních ozdob se nebudou ohýbat. Zároveň se snadno „přeskupují“, aby se zvýšila hustota větviček na požadovaném místě.

Velikost balení:

  • 115 x 29 x 29 cm

Hmotnost s balení:

  • 6,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé vánoční stromečky
Záruka: 2 roky
Stav zboží: Nové
Věk: 3+
Výška: 180 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: