Vzdělávací hračky pro školy, mateřské Školky a dětské skupinky

Vítejte na stránkách Mamido! Pokud jste pedagog, vedoucí dětského klubu, týmu, asociace nebo zodpovídáte za výběr hraček pro vzdělávací zařízení, zde naleznete vše potřebné. Přinášíme širokou škálu hraček, které nejsou pouze zábavné, ale i edukativní, a to za speciální ceny!

Exkluzivní nabídky pro vzdělávací zařízení Mamido poskytuje výjimečné slevy a akce pro školy, mateřské školky, dětské skupinky, týmy a asociace. Naše cenová politika a podmínky jsou uzpůsobeny tak, aby odpovídaly rozpočtům školských a vzdělávacích organizací, spolupracujících s mládeží.

Hračky pro učení a zábavu - Nabízíme hračky, jež stimulují motorický, logický, tvůrčí a sociální vývoj dětí, kdy hlavní roli hraje radost a interakce. Prioritou pro nás je kvalita a bezpečí.

Dřevěné Hračky jsou vybrány s ohledem na prvotřídní kvalitu, bezpečí a dlouhodobost. Jsou skvělé pro rozvoj motorických a myšlenkových schopností a nabízejí hodiny tvůrčího hraní. Navíc jsou ekofriendly, podporující ekologický přístup a respekt k přírodě.

Benefity registrace pro školské instituce Zaregistrovat se na našich stránkách znamená mnoho výhod, jako jsou speciální slevy, možnost platby na fakturu a přístup k unikátním akcím, designovaným pro školy a vzdělávací instituce.

Odborné poradenství a servis - Máte dotazy ohledně výběru, specifické požadavky či nejasnosti? Náš tým je zde, aby vám poskytl pomoc a poradil ideální řešení pro vaše potřeby.

Přidejte se k nám! Prozkoumejte svět vzdělávání a zábavy s Mamido. Projděte naši širokou nabídku a využijte speciálních akcí pro vaši školu, mateřskou školku, dětskou skupinku či asociaci. Jsme připraveni pomoci vám v oblasti zábavy, vzdělávání a růstu dětí!

Registrace

Banner-školky-md